,

Závlahový systém

 

Zavlažovacie systémy s automatickým, prípadne manuálnym ovládaním sú už dnes bežne používané a dostupné aj u nás. Správne navrhnutý a nainštalovaný systém, Vám ušetrí veľké množstvo času a taktiež vody, to znamená peňazí. Tým sa Vám začnú v krátkej dobe vynaložené investície vracať. V porovnaní s ručným zavlažovaním záhrady, ušetríte za jedno vegetačné obdobie niekoľko desiatok až niekoľko stoviek hodín. Automatickým zavlažovaním v ranných či nočných hodinách, dochádza k úsporám vody, nakoľko je podstatne menšie vyparovanie a rastliny vlahu lepšie využijú. Nie zanedbateľným je aj rovnomerné pokrytie zavlažovanej plochy, čím sa taktiež dosiahne jej optimálne zavlaženie. Plne automatický podzemný zavlažovací systém, navrhnutý pre rodinnú záhradu, umožňuje automatickú dodávku vlahy pre optimálny rast vegetácie.

 

Naše služby:

 

1. Návrh automatického zavlažovania 

- podľa tvaru a rozmerov zavlažovacej plochy vám navrhneme najefektívnejšie riešenie

 

2. Inštalácia automatikého zavlažovania 

- umiestnenie postrekovačov, potrubia, napojenie na zdroj vody a naprogramovanie automatickej riadiacej jednotky

 

3. Zazimovanie 

- pred zimou je potrebné odvzdušniť závlahový systém, aby nebol poškodený počas zimných mesiacov a aby bol pripravený na ďaľšiu sezónu.

Naše záhradné centrum:


Tvoríme pre budúcnosť

 

Jedno veľmi staré čínske príslovie hovorí: Ak chceš byť šťastný jeden deň, opi sa. Ak chceš byť šťastný jeden rok, ožeň sa. Ale ak chceš byť šťastný celý život, vybuduj si záhradu. Je to posolstvo, ktoré vždy fungovalo, funguje a bude fungovať. Viete si predstaviť, čo dokáže spraviť s Vami záhrada? Áno, správne. Záhrada zmení Váš život.

Siky Gardens je firma, ktorá nerobí len záhrady. Siky Gardens tvorí krajší svet.